OFERTA PRACY - KOORDYNATOR KLUBU OSIEDLOWEGO

piątek, 06 września 2019

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W NOWYM TOMYŚLU

KLUB OSIEDLOWY

poszukuje pracownika na stanowisko

KOORDYNATOR KLUBU OSIEDLOWEGO

Miejsce pracy: Nowy Tomyśl

Najważniejsze obowiązki:

  • Planowanie, organizowanie i koordynowanie pracy Klubu Osiedlowego w Nowym Tomyślu
  • Organizowanie i prowadzenie imprez plenerowych dla mieszkańców osiedli
  • Organizowanie i kierowanie pracą instruktorów i pozostałych pracowników Klubu
  • Prezentowanie działalności Klubu Osiedlowego w mediach
  • Współpraca z samorządem lokalnym, instytucjami publicznymi oraz organizacjami pozarządowymi
  • Redagowanie magazynu „Obiektyw”
  • Pozyskiwanie reklamodawców
  • Prowadzenie działań związanych z najmem sal klubowych
  • Sporządzanie rocznych sprawozdań z działalności Klubu Osiedlowego

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w obszarze szeroko rozumianej kultury
  • Samodzielność w działaniu
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (umowa na okres próbny, docelowo umowa na czas nieokreślony)
  • Pracę w systemie zadaniowym
  • Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i doświadczenia zawodowego (od 3500 brutto)

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia średniego lub wyższego

  • Przygotowania pedagogicznego
  • Kreatywności i otwartości na nowe zadania

  • Umiejętności nawiązywania, podtrzymywania i rozwijania współpracy z podmiotami zewnętrznymi

  • Dobrej organizacji czasu pracy

  • Rozwiniętych kompetencji komunikacyjnych

W celu aplikowania na stanowisko należy złożyć komplet dokumentów t.j.: CV, list motywacyjny oraz pisemną, autorską koncepcję działalności kulturalnej prowadzonej w ramach Klubu Osiedlowego w Nowym Tomyślu.

Termin i miejsce składania dokumentów: osobiście w sekretariacie Spółdzielni Mieszkaniowej w Nowym Tomyślu os. Batorego 32 lub drogą elektroniczną na adres kadry@smnt.pl do dnia 20 września 2019 roku.

Dodatkowe informacje: tel. 614437805 lub 614437800

Zamknij to okno