Listy Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej do Marszałek Sejmu i Prezesa PiS

środa, 04 maja 2022

 List do Marszałek Sejmu p. Elżbiety Witek

List do Prezesa Prawa i Sprawiedliwości p. Jarosława Kaczyńskiego

 

 

Wykaz Posłów, Członków Komisji do Spraw Energii, Klimatu i Aktywów Państwowych

 

 

1.

Pan Poseł Marek Suski

Przewodniczący Komisji do Spraw Energii, Klimatu i Aktywów Państwowych
Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość

ul. Wiejska 4/6/8

00-902 Warszawa

Marek.Suski@sejm.pl

 

 

2.

Pan Poseł Jan Warzecha

Zastępca Przewodniczącego Komisji do Spraw Energii, Klimatu i Aktywów Państwowych
Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość

ul. Wiejska 4/6/8

00-902 Warszawa

Jan.Warzecha@sejm.pl

 

 

3.

Pan Poseł Mieczysław Kasprzak

Zastępca Przewodniczącego Komisji do Spraw Energii, Klimatu i Aktywów Państwowych
Klub Parlamentarny Koalicja Polska

ul. Wiejska 4/6/8

00-902 Warszawa

Mieczyslaw.Kasprzak@sejm.pl

 

 

4.

Pani Poseł Ewa Malik

Zastępca Przewodniczącego Komisji do Spraw Energii, Klimatu i Aktywów Państwowych
Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość

ul. Wiejska 4/6/8

00-902 Warszawa

Ewa.Malik@sejm.pl

 

 

5.

Pan Poseł Tomasz Nowak

Zastępca Przewodniczącego Komisji do Spraw Energii, Klimatu i Aktywów Państwowych
Klub Parlamentarny Koalicja Obywatelska

ul. Wiejska 4/6/8

00-902 Warszawa

Tomasz.Nowak@sejm.pl

 

 

6.

Pan Poseł Robert Winnicki

Zastępca Przewodniczącego Komisji do Spraw Energii, Klimatu i Aktywów Państwowych
Koło Poselskie Konfederacja

ul. Wiejska 4/6/8

00-902 Warszawa

Robert.Winnicki@sejm.pl

 

 

7.

Pani Poseł Iwona Arent

Członek Komisji do Spraw Energii, Klimatu i Aktywów Państwowych
Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość

ul. Wiejska 4/6/8

00-902 Warszawa

Iwona.Arent@sejm.pl

 

 

8.

Pan Poseł Rafał Bochenek

Członek Komisji do Spraw Energii, Klimatu i Aktywów Państwowych
Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość

ul. Wiejska 4/6/8

00-902 Warszawa

Rafal.Bochenek@sejm.pl

 

 

9.

Pani Poseł Małgorzata Janowska

Członek Komisji do Spraw Energii, Klimatu i Aktywów Państwowych
Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość

ul. Wiejska 4/6/8

00-902 Warszawa

Malgorzata.Janowska@sejm.pl

 

 

10.

Pani Poseł Ewa Kozanecka

Członek Komisji do Spraw Energii, Klimatu i Aktywów Państwowych
Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość

ul. Wiejska 4/6/8

00-902 Warszawa

Ewa.Kozanecka@sejm.pl

 

 

11.

Pan Poseł Wiesław Krajewski

Członek Komisji do Spraw Energii, Klimatu i Aktywów Państwowych
Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość

ul. Wiejska 4/6/8

00-902 Warszawa

Wieslaw.Krajewski@sejm.pl

 

 

12.

Pani Poseł Beata Mateusiak-Pielucha

Członek Komisji do Spraw Energii, Klimatu i Aktywów Państwowych
Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość

ul. Wiejska 4/6/8

00-902 Warszawa

Beata.Mateusiak-Pielucha@sejm.pl

 

 

13.

Pani Poseł Małgorzata Wassermann

Członek Komisji do Spraw Energii, Klimatu i Aktywów Państwowych
Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość

ul. Wiejska 4/6/8

00-902 Warszawa

Malgorzata.Wassermann@sejm.pl

 

 

14.

Pan Poseł Wojciech Zubowski

Członek Komisji do Spraw Energii, Klimatu i Aktywów Państwowych
Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość

ul. Wiejska 4/6/8

00-902 Warszawa

Wojciech.Zubowski@sejm.pl

 

 

15.

Pan Poseł Witold Czarnecki

Członek Komisji do Spraw Energii, Klimatu i Aktywów Państwowych
Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość

ul. Wiejska 4/6/8

00-902 Warszawa

Witold.Czarnecki@sejm.pl

 

 

16.

Pan Poseł Krzysztof Kozik

Członek Komisji do Spraw Energii, Klimatu i Aktywów Państwowych
Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość

ul. Wiejska 4/6/8

00-902 Warszawa

Krzysztof.Kozik@sejm.pl

 

 

17.

Pan Poseł Piotr Król

Członek Komisji do Spraw Energii, Klimatu i Aktywów Państwowych
Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość

ul. Wiejska 4/6/8

00-902 Warszawa

Piotr.Krol@sejm.pl

 

 

18.

Pan Poseł Grzegorz Matusiak

Członek Komisji do Spraw Energii, Klimatu i Aktywów Państwowych
Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość

ul. Wiejska 4/6/8

00-902 Warszawa

Grzegorz.Matusiak@sejm.pl

 

 

19.

Pan Poseł Krzysztof Tchórzewski

Członek Komisji do Spraw Energii, Klimatu i Aktywów Państwowych
Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość

ul. Wiejska 4/6/8

00-902 Warszawa

Krzysztof.Tchorzewski@sejm.pl

 

 

20.

Pan Poseł Robert Telus

Członek Komisji do Spraw Energii, Klimatu i Aktywów Państwowych
Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość

ul. Wiejska 4/6/8

00-902 Warszawa

Robert.Telus@sejm.pl

 

 

21.

Pan Poseł Krzysztof Gadowski

Członek Komisji do Spraw Energii, Klimatu i Aktywów Państwowych
Klub Parlamentarny Koalicja Obywatelska

ul. Wiejska 4/6/8

00-902 Warszawa

Krzysztof.Gadowski@sejm.pl

 

 

22.

Pani Poseł Gabriela Lenartowicz

Członek Komisji do Spraw Energii, Klimatu i Aktywów Państwowych
Klub Parlamentarny Koalicja Obywatelska

ul. Wiejska 4/6/8

00-902 Warszawa

Gabriela.Lenartowicz@sejm.pl

 

 

23.

Pan Poseł Sławomir Neumann

Członek Komisji do Spraw Energii, Klimatu i Aktywów Państwowych
Klub Parlamentarny Koalicja Obywatelska

ul. Wiejska 4/6/8

00-902 Warszawa

Slawomir.Neumann@sejm.pl

 

 

24.

Pan Poseł Paweł Poncyljusz

Członek Komisji do Spraw Energii, Klimatu i Aktywów Państwowych
Klub Parlamentarny Koalicja Obywatelska

ul. Wiejska 4/6/8

00-902 Warszawa

Pawel.Poncyljusz@sejm.pl

 

 

25.

Pani Poseł Mirosława Nykiel

Członek Komisji do Spraw Energii, Klimatu i Aktywów Państwowych
Klub Parlamentarny Koalicja Obywatelska

ul. Wiejska 4/6/8

00-902 Warszawa

Miroslawa.Nykiel@sejm.pl

 

 

26.

Pani Poseł Urszula Zielińska

Członek Komisji do Spraw Energii, Klimatu i Aktywów Państwowych
Klub Parlamentarny Koalicja Obywatelska

ul. Wiejska 4/6/8

00-902 Warszawa

Urszula.Zielinska@sejm.pl

 

 

27.

Pan Poseł Stanisław Żuk

Członek Komisji do Spraw Energii, Klimatu i Aktywów Państwowych
Koło Poselskie Kukiz’15

ul. Wiejska 4/6/8

00-902 Warszawa

Stanislaw.Zuk@sejm.pl

 

 

28.

Pan Poseł Zbigniew Ziejewski

Członek Komisji do Spraw Energii, Klimatu i Aktywów Państwowych
Klub Parlamentarny Koalicja Polska

ul. Wiejska 4/6/8

00-902 Warszawa

Zbigniew.Ziejewski@sejm.pl

 

 

29

Pan Poseł Teofil Władysław Bartoszewski

Członek Komisji do Spraw Energii, Klimatu i Aktywów Państwowych
Klub Parlamentarny Koalicja Polska

ul. Wiejska 4/6/8

00-902 Warszawa

Wladyslaw.Bartoszewski@sejm.pl

 

 

30.

Pan Poseł Jacek Tomczak

Członek Komisji do Spraw Energii, Klimatu i Aktywów Państwowych
Klub Parlamentarny Koalicja Polska

ul. Wiejska 4/6/8

00-902 Warszawa

Jacek.Tomczak@sejm.pl

 

 

31.

Pan Poseł Maciej Konieczny

Członek Komisji do Spraw Energii, Klimatu i Aktywów Państwowych
Koalicyjny Klub Poselski Lewicy

ul. Wiejska 4/6/8

00-902 Warszawa

Maciej.Konieczny@sejm.pl

 

 

32.

Pani Poseł Beata Maciejwska

Członek Komisji do Spraw Energii, Klimatu i Aktywów Państwowych
Koalicyjny Klub Poselski Lewicy

ul. Wiejska 4/6/8

00-902 Warszawa

Beata.Maciejewska@sejm.pl

 

 

33.

Pan Poseł Dariusz Wieczorek

Członek Komisji do Spraw Energii, Klimatu i Aktywów Państwowych
Koalicyjny Klub Poselski Lewicy

ul. Wiejska 4/6/8

00-902 Warszawa

Dariusz.Wieczorek@sejm.pl

 

 

34.

 

Pani Poseł Paulina Hennig-Kloska

Członek Komisji do Spraw Energii, Klimatu i Aktywów Państwowych
Koło Parlamentarne Polska 2050

ul. Wiejska 4/6/8

00-902 Warszawa

Paulina.Hennig-Kloska@sejm.pl

Zamknij to okno

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.